НА ГОЛОВНУ

Запасні частини

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ MILLAR

Чому обирають нас

Всі оригінальні запасні частини Millar виготовляються з використанням тих же процесів обробки, матеріалів, специфікацій та допусків, що й оригінальне обладнання. Якість термообробки деталей є ноу-хау нашої компанії і його неможливо досягти за межами нашого виробництва.
Кожен з цих аспектів сприяє забезпеченню дуже високого стандарту якості наших запасних частин, роблячи їх унікальними і безпечними, щоб завжди забезпечувати максимальне задоволення потреб клієнтів, іншими словами, це найбільш важлива мета Millar.

Гарантія на запчастини

На всі запчастини Millar, за винятком тих, що зношуються, надається 12-місячна гарантія за умов правильного встановлення та експлуатації, як зазначено в керівництві з експлуатації та обслуговування.

Монтаж на місці

Потреба наших машин для роботи в надзвичайних ситуаціях змушує нас створювати бригади спеціалізованих технічних фахівців для ремонту і технічного обслуговування всіх типів насосів і установок.
Сервіс: насоси та системи

Швидка доставка по всьому світу

Щоб уникнути простою наших машин, у нас є великий запас запасних частин. Це дозволяє нам упакувати і відправити широкий асортимент продукції протягом 24 годин з моменту замовлення.