НА ГОЛОВНУ

Дизайн

БЕЗПЕРЕРВНІ ІНВЕСТИЦІЇ

в розробку продукції

Більш ніж 40 років компанія Millar, яка є виробником насосів постійно інвестує в розробку своєї продукції.

Кожен наш продукт, завдяки досвідченій команді техніків і інженерів, та найсучаснішому програмному забезпеченню CAD-CAE, крок за кроком супроводжується протягом усієї фази розробки.

Від крильчатки до конструкції, незалежно від типу насоса, ми проектуємо всі гідравлічні і структурні компоненти наших машин.

На додаток до насосів Millar, що входять до каталогу, ми можемо виконувати замовлення для конкретного клієнта, налаштовуючи все обладнання під конкретне застосування та тип перекачуваної рідини.Перевага розробки кожного компонента в одному технічному бюро також дозволяє отримувати продукцію вищої якості, а також більш конкурентоспроможну на ринку з точки зору термінів.

Millar – компанія, що динамічно розвивається, та дивиться в майбутнє з твердою думкою про те, щоб мати можливість впроваджувати все більше і більше інновацій в кожну окрему машину, особливо з точки зору надійності та енергозбереження. З цієї причини Millar почав співпрацю з Падуанским університетом, щоб завжди отримувати найкраще при розробці своїх продуктів.


ТЕСТУВАННЯ

Сертифікат якості

Перед доставкою замовнику кожна машина випробовується на власному стенді згідно зі стандартами EN ISO 9906, клас 2, перевіряючи всі значення з точки зору продуктивності, ефективності та споживання.