НА ГОЛОВНУ

Виробництво

ШИРОКИЙ ДІАПАЗОН НАСОСІВ

Вироблені завдяки накопиченому досвіду

Компанія Millar накопичила понад 35 років досвіду у галузі переробки рідин, що дозволяє пропонувати на ринку широкий асортимент продукції – від самовсмоктуючих до заглибних насосів, включаючи також вакуумні насоси високого тиску та самовсмоктувальні.

Висока якість дизайну наших виробів у поєднанні з жорсткими стандартами точності механічного процесу дозволяє застосовувати наші насоси в різних сферах. На відміну від простого монтажа, Millar виробляє кожен окремий гідравлічний компонент своїх машин, забезпечуючи можливість численних перестановок для кожного виробу, щоб найкращим чином задовольнити кожного теперішнього та майбутнього замовника.

ПРОДУКЦІЯ

Крильчатка

Оскільки не існує єдиного типу лопатевого колеса, відповідного для всіх галузей застосування, компанія Millar пропонує різні типи крильчатки, що відповідають кожній конкретній вимозі. В наш асортимент входять відкриті та напіввідкриті лопатеві колеса від 3 до 7 лопатей для самоусмоктувальних і самоусмоктувальних вакуумних насосів, в той час як для заглибних насосів ми в основному використовуємо вихрові, одноканальні або багатоканальні лопатеві колеса з подрібнювачами на задній частині. Для одноступінчатих і багатоступінчатих насосів високого тиску потрібне використання закритих лопатевих коліс, що дозволяє відповідати основним параметрам використання: витрата, напір, ККД, проходження твердих частинок і NPSH3. Присутність абразивних елементів, а також корозійний вплив перекачуваних рідин призводять до зносу лопатевого колеса з подальшим втомним пошкодженням всіх частин ротора. Тому, в залежності від конкретної рідини, ми постачаємо лопатеві колеса з наступних матеріалів:

Сірий чавун
Чавун з кулястим графітом
Вуглецева сталь
Нержавіюча сталь
Бронза

В особливих випадках, при роботі з абразивними рідинами, для зміцнення поверхні лопатевих коліс і корпусу насоса можна проводити керамічну обробку.

ПРОДУКЦІЯ

Корпуси насосів

Кожен корпус Millar, на додаток до жорстких внутрішніх процедурх, спроектований, виготовлений і випробуваний відповідно до ISO 9905-08. Геометрична складність кожного з наших корпусів таких як, самовсмоктувальний, насос високого тиску або занурювальний насос, вимагає виробничого процесу лиття зі збільшеною товщиною, щоб гарантувати, що наші машини будуть працювати найкращим чином в будь-яких структурних і гідродинамічних умовах. Усі наступні механічні фінішні операції виконуються шляхом обробки в нашому виробничому цеху. Залежно від рідини і тиску, при яких будуть використовуватися наші машини, корпуси можуть виготовляться з наступних матеріалів:

Сірий чавун
Чавун з кулястим графітом
Вуглецева сталь
Нержавіюча сталь

ПРОДУКЦІЯ

Рами

Оскільки наші насоси охоплюють широку сферу застосування, першорядна роль відводиться обладнанню, здатному гарантувати функціональність, керованість і стійкість машини. З цієї причини ми реалізуємо нашу продукцію на санчатах, візках, а також на рамах для ручного переміщення. Більше 15 років компанія Millar виробляє насоси серії Silent Version з повною або частковою звукоізоляцією кабіни, які супроводжуються сертифікатом рівня шуму, що видається всією машиною.

Всі рами, призначені для дизельних або бензинових насосів, оснащені паливним баком великої ємності, а також швидкороз’ємними з’єднувачами для підключення додаткових баків.

ПРОДУКЦІЯ

Вакуумні насоси

Система Wellpoint вимагає постійної наявнсоті вакууму всередині всієї впускний труби, щоб забезпечити закачування основного насоса. Це може бути зроблено за допомогою різних типів вакуумних насосів: відцентрових, ротаційних, альтернативних тощо. Досвід компанії Millar в розробці самоусмоктувальних вакуумних насосів дозволяє нам розглядати пластинчато-роторні вакуумні насоси як найнадійніші і найвисокопродуктивні в світі.

У зв’язку з цим ми вирішили інвестувати в дослідження і виробництво цієї категорії вакуумних насосів, робота яких коротко описана нижче.

Ротор обертається ексцентрично всередині статора, в якому є канавки, в яких лопатки вільно переміщуються і притискаються до внутрішньої стінки статора за рахунок відцентрової сили, створюючи таким чином кількість камер, що дорівнює кількості лопаток. Під час обертання об’єм цих камер змінюється в залежності від їх положення відносно вісі ексцентрика. Збільшення об’єму камер змушує повітря всередині них розширятися, створюючи вакуум (фаза всмоктування); зменшення об’єму, з іншого боку, викликає стиснення повітря (фаза випуску).
Важливим аспектом є система змащування між обертовими (ротор і підшипники) і статичними частинами. Основна і найнадійніша система, що використовується в вакуумних насосах Millar – це рециркуляція масла. Працює так, що мастило всмоктується в робочу камеру через регульовані маслянки, які контролюють потік. Таким чином, між лопатками і внутрішньою стінкою статора утворюється тонка масляна плівка, що забезпечує ідеальне ущільнення і одночасно знижує тертя, нагрівання і шум. Як тільки мастило проходить через вакуумний насос, воно зливається разом зі всмоктуваним повітрям в резервуар для утилізації, відділяється від повітря через спеціальний фільтр з металевого мікроволокна і знову запускається в циркуляцію.
Двигуни

Ми виробляємо як електронасоси, так і мотопомпи з дизельними або бензиновими двигунами внутрішнього згоряння.

Електродвгуни
Двигуни внутрішнього згоряння
Ми використовуємо надпотужні чотириполюсні двигуни з частотою 50 або 60 Гц і потужністю від 5 до 200 кВт від основних виробників: Siemens, ABB, Elvem. Панель управління вбудована в насосну раму і дозволяє вмикати/вимикати всю машину, а також здійснювати її моніторинг в умовах повної безпеки відповідно до Директиви 2006/42/EC. Будь-який конкретний запит на регульовану швидкість задовольняється встановленням конкретного частотно-регульованого приводу (ЧРП).
У надзвичайних ситуаціях, а також в гірничодобувному або морському секторі, в якому електропостачання ускладнене, можуть знадобитися енергонезалежні насоси. З цієї причини на наші машини встановлюються дизельні або бензинові двигуни з номінальною потужністю від 5 до 250 кВт. Використання основних брендів промислових двигунів, таких як Perkins, FPT Industrial, Deutz AG, Lombardini і Caterpillar, дозволяє нам без перебоїв отримувати максимальну продуктивність і надійність наших насосів.
Енергоефективність

В останні роки корпоративна політика Millar була зосереджена на енергозбереженні та захисту навколишнього середовища. Ми використовуємо електродвигуни з класом ефективності IE4 відповідно до стандарту IEC 60034-30: 2 з класами ізоляції B і F (для заглибних насосів), в той час як для ендотермічних приводів ми переходимо до двигунів з найнижчим рівнем викиду CO2 і утворення твердих частинок. Ми використовуємо двигуни класу EU Stage 5, який вступив в силу в 2020 році.